تابعیت دوم و گذرنامه سریع سفر بدون ویزا به بیش از ۵۲ کشور

گرفتن تابعیت سریع و گذرنامه از دو کشور دامینیکا و سینت کیتس امری کاملا قانونی و مشروع است به شرطی که توسط سازمانهائی مشروع انجام شود. این نکته ای است که در مجله اکونومیست لندن نیز درج شده است. 

 

بدنبال دیدار دکتر بدیع بدیع الزمانی با نخست وزیر و مشاورحقوقی نخست وزیر کشور دامینیکا  

درروز ۲۹ جولای ۲۰۰۸ قراردادی به امضاء رسید که بر اساس آن به ایرانیان و دیگرشهروندان خاورمیانه و آسیای میانه تابعیت دوم وگذرنامه اهداء خواهد شد.  این کار که بسیارسریع و فقط درعرض چند ماه انجام خواهد گردید، برپایه اهداء کمک مالی ازسوی درخواست کنندگان به اقتصاد کشور دامینیکا خواهد بود.  دکتر بدیع الزمانی طی بیاناتی اظهار داشت: بسیار خوشوقتم که پس از کوششها وگفتگوهای بسیار، سرانجام توانستیم این برنامه نوین را به ثمر برسانیم. 

 

ازبزرگترین امتیازات بدست آوردن تابعیت دوم اینستکه بازرگانان و دیگر هم میهنان ما میتوانند با گذرنامه دوم خود آزادانه و بدون ویزا به بیش از ۵۲ کشور و قلمرو جهان همچون انگلستان، سوئیس و هنگ کنگ سفر کنند.

 

 

امتیازدیگر این قرارداد ایجاد امکان تحصیل فرزندان در انگلستان میباشد.  

مبلغ تقریبی اهدائی و هزینه های وابسته برای یکنفر یکصد و بیست و پنج هزار دلار و برای خانواده های چهار نفره یکصدو هفتاد و پنج هزار دلار میباشد. 

 

همچنین زمینه سرمایه گذاری در پروژه های گسترش و اداره فرودگاه، تاسیس خط هوائی، تاسیس شرکت توریستی هلیکوپتر،  کشتیرانی، تاسیس دانشگاه، کارخانه شیر پاستوریزه، دامداری، جوجه کشی و غیره در کشور دامینیکا فراهم شده است.

 

گروه مشاوران شرق و غرب   East West Consulting, LLC خوشوقت است که توانسته است با رهنمودهای رهبران و دولتمردان کشور سینت کیتس و نیویس برنامه تابعیت سریع را در اینکشور نیز فراهم آورد.

 

گروه مشاوران شرق و غربEast West Consulting, LLC  با بهره گیری از برترین وکلا و کارشناسان مهاجرتی،حقوقی و تجاری در نقاط گوناگون گیتی، همچنین این امکان را برای شما فراهم آورده است که گذشته از دو کشور یاد شده، از راه سرمایه گذاری از هر یک از کشورهای آرژانتین، امریکا، اتریش، استرالیا، انگلستان، بلژیک، پاناما، سنگاپور، سوئیس، کستاریکا، نیوزیلند یا هندوراس اقامت بگیرید.

ما همچنین پس از گرفتن تابعیت یا اقامت، میتوانیم شما را از طریق ارائه خدمات حقوقی، بانکی، دانشگاهی، تحصیلی، خرید خانه و مستغلات، و خدمات بازرگانی و مدیریتی یاری دهیم. ما به شما اطمینان میدهیم که اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه حفظ خواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمایید.http://eastwestvisa.com/f-home.html

/ 0 نظر / 24 بازدید